Gerard Martí Rodríguez
Spain, 14'
Jeanette Wagner
Germany, 15'
Marcantonio Lunardi
Italy, 5'
Daina Papadaki
Cyprus, 15'
Moisés Romera & Marisa Crespo
Spain, 4'
Sarah Carlot
Belgium, 20'
Michaël Bier
Belgium, 20'
Matt Willis-Jones
Norway, 6'
Frederike Migom
Belgium, 12'
Benjamin Martins
Germany, 20'
Behrooz Karamizade
Germany, 16'
Daria Belova
Germany, 9'
Janne Schmidt
Netherlands, 13'
Pascal Flörks
Germany, 8'
Andrej Gontcharov
Germany, 11'
Nicolas Fogliarini
France, 15'
Guillermo Chapa
Spain, 10'
Sarah-Lou Lemaître
France, 8'
Davide Gentile
United Kingdom, 14'
Peter Baumann
Germany, 15'
Marat Gabdrakhimov
Russia, 3'
Lenn Kudrjawizki
Germany, 10'
Chris Field
U.S.A., 4'
Kai Stänicke
Germany, 5'
Pedro Harres
Brazil, 14'
Matias Vellutini
Brazil, 2'
Daniel Drummond
Brazil, 8'
The Mysterious Fanta Ananas
Ethiopia, 11'
Gao Wenqian
China, 7'
Enrique Leal
Spain, 17'
Gina Wenzel
Germany, 9'
Martino Cipriani
Italy, 11'
Maurits Wouters
Belgium, 6'
Stefan Müller
Germany, 10'
Michael Kam
Singapore, 8'
Nicola Piovesan
Italy, 20'
Álvaro Martín
Spain, 11'
Christel Ivarsson
Sweden, 3'
Alessandro Arfuso
Italy, 9'
Mathieu Auvray, Gaël Pouvreau
France, 5'
Fabienne Giezendanner
France, Switzerland, 12'
Toshikazu Tamura, AI Sugaya
Japan, 5'
Lukas Buys
Belgium, 20'
Nele Jeromin
Germany, 5'
Goblin Mikkanen
Sweden, 5'
Alexander Heringer
Germany, 3'
Sascha Loffl
Germany, 2'
Rubén Barbosa
Spain, 24'
Marlon Tenório
Brazil, 1'
Francisco Bendomir
Argentina, 5'
Video Lab ITT "E.Fermi" di Frascati
Italy, 16'
Oren Gerner
Israel, 17'
Marco Gadge
Germany, 20'
Petter Skafle Henriksen
Norway, 4'
Karma Gava, Alvise Morato
Italy, 19'
Becho Lo Bianco, Mariano Bergara
Argentina, 4'
Federico Jacobo
Argentina, 7'
Benjamin Rost, Alex Schuster
Germany, 6'
Louise De Groef
Belgium, 19'
Sascha Loffl
Germany, 6'
Ali Asgari
Italy, Iran, 15'
Andrea Mura
Italy, 8'
Tess Martin
Netherlands, U.S.A, 5'
Goblin Mikkanen
Sweden, 3'
Julia Peters
Germany, 20'
Ted Hardy-Carnac
France, 14'
Wenceslao Scyzoryk
Spain, 15'
Toshikazu Tamura, AI Sugaya
Japan, 3'
Diego Ronsisvalle
Italy, 17'
Steven Swirko
Austria, 3'
David Myriam
France, 8'
Rhys Brisenden
United Kingdom, 12'
Hannes Andersson
Sweden, 4'
Matthew VanDyke
U.S.A., 15'
Andreas Hykade
Germany, 5'
Joana Locher
Switzerland, 6'
Ronald Forbes
United Kingdom, 12'
Tomoya Nakamura, Shoko Watanabe
U.S.A., 6'
Anatoly Grishin
Russia, 19'
Matúš Vizár
Slovakia, Czech Republic, 11'
Laura Vandewynckel
Belgium, 6'
Simone Catharina Gaul
Germany, 8'
Michael Frei
Switzerland, 6'
Xenia Ostrovskaya
Austria, 3'
Natxo López
Spain, 15'
Valentina Carnelutti
Italy, 20'
Andreas Grützner
Germany, 15'
Roy
Aleksander Johan Andreassen
Norway, 10'
Cristian Sulser
Switzerland, 11'
Carles Torrens
Spain, 20'
Pepe Puertas Piñero
Spain, 19'
Pedro Collantes
Spain, Japan, Netherlands, 15'
Antonio Benedetto, Adam Selo
Italy, 20'
Biju Viswanath
Tanzania, 10'
Mikhail Dovzhenko
Russia, 20'
Sam Haire
United Kingdom, 19'
Frédéric Doazan
France, 3'
Valerio Vestoso
Italy, 17'
Daisy Jacobs
United Kingdom, 7'
Kaltrina Krasniqi
Denmark, Kosovo, 17'
Edith Depaule
Belgium, 15'
John Dilworth
U.S.A., 9'
Keith Mannix
Ireland, 13'
Babak Habibifar
Iran, 6'
Tomisin Adepeju
United Kingdom, 14'
P. Fuladian – Dahl
Sweden, 11'
Willehad Eilers
Netherlands, 14'
François Goetghebeur, Nicolas Lebrun
France, 14'
Stephen Irwin
United Kingdom, 12'
Luke Szabados
U.S.A., 9'
Fabio Costantino Macis
Italy, 5'
Ben Steiner
United Kingdom, 15'
Rubin Stein
Spain, 12'
Joe Bastardi
Italy, 18'
R. Belfiore, A. Cacucciolo, F. Zonno
Italy, 9'
Viola Baier
Germany, 8'
Bernhard Wenger
Austria, 5'
Simon Gillard
Belgium, 20'
Juan Cruz Llobera
Argentina, 3'